KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052061
nr 1405 2061
Sonja Nonné, "Tulpanbukett", blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, ca 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:58:38
21/6 20:44:50
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer